Fotelikiada 2012 » Kategorie » Najlepszy sklep z fotelikami

Najlepszy sklep z fotelikami

W Mistrzostwach Polski „Fotelikiada 2012” sklep reprezentowany jest przez 2-osobową drużynę w składzie: sprzedawca + właściciel (lub kierownik) sklepu.

Termin startu: 2 – 3 marca 2012 r. (dokładną datę i godzinę startu ustalają samodzielnie zawodnicy po dokonaniu rejestracji)

Opłata rejestracyjna za zgłaszany sklep: 100 PLN netto

Rozstrzygnięcie konkursu: 3 marca 2012 r. godz. 20:00

Opis zasad dla kategorii „Najlepszy sklep z fotelikami”:

Sprzedawca startujący w konkursie indywidualnym może nie tylko wygrać nagrodę nie tylko dla siebie, ale również przyczynić się do zdobycia nagrody dla sklepu, który reprezentuje. Wystarczy, że poza sprzedawcą do konkursu zgłosi się również właściciel lub kierownik danego sklepu.

Właściciel lub kierownik sklepu startuje w takich samych konkurencjach i na takich samych zasadach, jak sprzedawca w konkursie indywidualnym. Jednak jego udział może być wyłącznie udziałem w konkursie drużynowym. Dlatego też nagroda, o jaką walczy właściciel/kierownik sklepu, jest nagrodą dla sklepu, a nie nagrodą indywidualną.

Punkty uzyskane osobno przez kierownika/właściciela sklepu oraz punkty zdobyte w konkursie dla sprzedawców przez sprzedawcę zatrudnionego w danym sklepie  są sumowane i stanowią wynik uzyskany drużynowo.

Jeśli w konkursach indywidualnych startuje więcej niż jeden sprzedawca z danego sklepu, w wyniku drużynowym uwzględnia się wynik tylko jednego z nich – wskazanego przed rozpoczęciem konkursu przez kierownika/właściciela sklepu.

Drużyna (sprzedawca + właściciel/kierownik sklepu), która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma tytuł „Najlepszy sklep z fotelikami” oraz cenną nagrodę dla swojego sklepu.

Inne kategorie startowe: Najlepszy sprzedawca | Rodzice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *