Fotelikiada 2015 » fotelikiada » Fotelikiada 2016 już 25-27 lutego w Kielcach na targach KIDS’ TIME

Fotelikiada 2016 już 25-27 lutego w Kielcach na targach KIDS’ TIME

Wyniki Fotelikiada 2015

Zwycięzcy Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015

Czy jest drugie takie wydarzenie, które przyciąga uwagę wszystkich sprzedawców i przedstawicieli handlowych zajmujących się fotelikami samochodowymi jak Mistrzostwa Polski Fotelikiada? Chyba nie, bo mistrzostwa odbędą się już po raz czwarty. Targi KIDS’ TIME będą ich gospodarzem w dniach 25-27 lutego.

Pomiędzy sobą zmierzą się sprzedawcy, kierownicy sklepów i przedstawiciele handlowi. Zawody będą rozgrywane przez dwa dni na stoisku fotelik.info – B-70 w dniach 25-26 lutego (zapisy przez formularz w prawym, górnym rogu strony, lub bezpośrednio na stoisku, podczas targów). 27 lutego zapraszamy na wielki finał i wręczenie nagród zwycięzcom.

Mistrzostwa Polski “Fotelikiada” to doskonała okazja, aby zaprezentować siebie, swoją wiedzę i wypromować np. swój sklep. Dla marki to honor i uznanie. Wyniki zmagań mogą, dzięki dokładnym relacjom i podsumowaniom w naszych serwisach, śledzić nie tylko ludzie zaangażowani w “branży”, ale także zwykli rodzice.

W tym roku o tytuły Mistrzów Polski będą walczyć indywidualnie Sprzedawcy i, w oddzielnej kategorii, przedstawiciele handlowi. Zapraszamy także kierowników sklepów – zmierzą się oni w oddzielnej kategorii, ale walczyć będą o nagrody dla sklepu. A jest o co powalczyć, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne pakiety reklamowe, szkolenia i zaproszenia na konferencję. Dodatkowo przygotowaliśmy także dla wszystkich promocję – wywiady w serwisach fotelik.info oraz promocję PR dla zwycięzców. Więcej szczegółów można przeczytać tutaj: NAGRODY

O tym, jak wyglądały ubiegłoroczne konkurencje przeczytajcie w tym miejscu: Fotelikiada 2015 – lista zadań i błędów montażowych. Znajdują się tam zdjęcia i opisy błędów, które były prezentowane na Fotelikiadzie 2015, co może być pomocą w zorientowaniu się, co nas czeka w tym roku.

Zapraszamy także do skorzystania ze wszystkich udostępnianych przez nas materiałów, które pomogą w przygotowaniu się do części teoretycznej: Fotelikiada – jak się przygotować?

Pod tym zaś linkiem znajdziecie listę fotelików, które pojawią się w fotelikiadowych konkurencjach praktycznych: Konkurencje i foteliki.

Do zobaczenia w Kielcach!

Prezes Zarządu Targów Kielce - Andrzej Mochoń - wręcza nagrodę w kategorii "Przedstawiciel Handlowy" Krzysztofowi Harlakowi

Prezes Zarządu Targów Kielce – Andrzej Mochoń – wręcza nagrodę w kategorii „Przedstawiciel Handlowy” Krzysztofowi Harlakowi

Paweł Orepuk - czyli połowa zespołu Bebe Club - 3. miejsce w kategorii "Drużyna"

Paweł Orepuk – czyli połowa zespołu Bebe Club – 3. miejsce w kategorii „Drużyna”

Możliwość komentowania jest wyłączona.