Fotelikiada 2015 » fotelikiada » FOTELIKIADA 2014 – zapisy ruszyły!

FOTELIKIADA 2014 – zapisy ruszyły!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję Mistrzostw Polski, w których udział wziąć mogą sprzedawcy oraz kierownicy sklepów z branży fotelikowej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 27.02-01.03 2014 r. w czasie targów Czas Dziecka – największych targów branży dziecięcej w Europie środkowo-wschodniej, które odbywają się w Kielcach.

Rejestracje elektroniczna już trwa (można zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego w nagłówku strony fotelikiada.pl lub osobiście podczas targów na stoisku fotelik.info (C-81).

Wszystkie konkurencje będą odbywały się w właśnie w hali C na stanowisku nr 81. Możesz wystartować w nich w dowolny dzień trwania mistrzostw.

A jest o co powalczyć!

Laureaci konkursu indywidualnego dla sprzedawców otrzymają nagrody pieniężne (1500zł za pierwsze miejsce, 1000zł za drugie i 500zł za trzecie).

Szczególnie atrakcyjne pakiety nagród można wygrać w konkursie drużynowym (sprzedawca + kierownik sklepu lub zgłoszony przez niego sprzedawca).

Zwycięski team wygrywa:

– 2 pełne, trzydniowe szkolenia fotelik.info (Nasze szkolenia od lat stanowią niepowtarzalną bazę do nabycia i pogłębienia wiedzy z tematyki związanej z fotelikami samochodowymi, pod okiem ekspertów. Ze względu na ich walory praktyczne, które przekładają się bezpośrednio na wyniki sprzedażowe ich uczestników, szkolenia te cieszą się dużym zainteresowaniem w branży, a udział w tegorocznej Fotelikiadzie stwarza niepowtarzalną szansę na wygranie pakietu szkoleniowego. Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na stronie fotelik.info/szkolenia)

– pakiet reklamowy na fotelik.info oraz blogu foteliki-pod-lupa.pl  (Daje możliwość dotarcia do ogromniej rzeszy potencjalnych klientów którzy codziennie odwiedzają stronę fotelik.info  60 000 – unikalnych użytkowników  miesięcznie, oraz 40 000 unikalnych użytkowników bloga „Foteliki pod lupą”. Twoja reklama będzie wyświetlana przez pół roku dla użytkowników odwiedzających fotelik.info oraz bloga powiązanych z Twoim rejonem – masz wtedy pewność, że reklama dociera dokładnie tam gdzie powinna)

Paweł Kurpiewski (+ instruktor fotelik.info) przez 1 dzień pracujący w sklepie zwycięzcy (Dzięki najbardziej znanemu inżynierowi w branży fotelików samochodowych dla dzieci, który na jeden dzień wraz z wyszkolonym instruktorem fotelik.info będą pracować w Twoim sklepie, masz szanse nie tylko podnieść jakość obsługi klienta, ale także zdobyć praktyczną i merytoryczną wiedzę, która pozwoli na stałe podnieść jakość świadczonych przez Ciebie usług).

Za drugie miejsce w konkursie drużynowym przewidziano:

– 1 pełne, trzydniowe szkolenie fotelik.info,

– zaproszenie dla dwóch osób na konferencję oraz warsztaty “Foteliki pod lupą” (Udział w warsztatach to idealny sposób na zdobycie maksimum wiedzy w minimalnym czasie, relację z poprzednich konferencji można przeczytać tutaj: pierwsza konferencja, druga konferencja)

– roczny abonament na blog „Foteliki pod lupą” (Źródło aktualnej wiedzy o fotelikach samochodowych dla dzieci, www.foteliki-pod-lupa.pl)
Trzecie miejsce:

– zaproszenie dla dwóch osób na konferencję oraz warsztaty “Foteliki pod lupą”

– roczny abonament na blog „Foteliki pod lupą”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *