Fotelikiada 2015 » fotelikiada » Kielce jak Soczi – zostań fotelikowym Kamilem Stochem

Kielce jak Soczi – zostań fotelikowym Kamilem Stochem

Zimowe igrzyska olimpijskie niedługo dobiegną końca, jednak dla sprzedawców oraz kierowników sklepów oferujących foteliki samochodowe, największe emocje dopiero się rozpoczną. Już za niecałe 2 tygodnie początek FOTELIKIADY.

Mistrzostwa Polski są doskonałą okazją nie tylko do rywalizacji, czy  wygrania wartościowych nagród ale także do podniesienie swoich merytorycznych i praktycznych kwalifikacji. Biorąc udział w mistrzostwach będziesz miał możliwość zadawania pytań ekspertom oraz poznać plany działań fotelik.info na najbliższy rok.

Podczas Fotelikiady 2014 uczestnicy mają możliwość wystartowania w dwóch kategoriach: indywidualnej (sprzedawcy) i zespołowej (sprzedawca + kierownik/sprzedawca), w których będą musieli wykazać się zarówno wiedzą jak i umiejętnościami z zakresu fotelików samochodowych dla dzieci oraz bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie.

Uczestnicy kategorii indywidualnej o miano najlepszego sprzedawcy będą mogli wystartować także w kategorii drużynowej – wystarczy, że wezmą ze sobą kierownika/właściciela sklepu lub innego sprzedawcę, wtedy ich (sprzedawców) wynik będzie liczył się zarówno w kategorii indywidualnej jak i wspólnie z rezultatem uzyskanym przez partnera, w kategorii drużynowej. (Zobacz kategorie: sprzedawca, drużyna)

Konkurencje FOTELIKIADY

Uczestnicy zmierzą się z zadaniami zarówno teoretycznymi jak i testowymi takimi jak testy wiedzy, znajdowanie błędów w montażu fotelików, dobór fotelika najbardziej pasującego do danego samochodu, montaż fotelików, oraz odpowiedzą na pytania sponsorów z podstawowej wiedzy na temat ich fotelików.

Z jakich fotelików trzeba się przygotować?

Wszystkie modele: BeSafe, Concord i Maxi-Cosi. Poza nimi wystąpią także wybrane foteliki Britax, Cybex, Casual Play, Chicco, Graco, Jane, Kiddy, Peg Perego, Recaro oraz Roemer . (Więcej na ten temat: Konkurencje i foteliki)

O tym skąd możesz czerpać wiedzę potrzebną do przygotowania się przeczytasz w zakładce Jak się przygotować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *