Fotelikiada 2015 » fotelikiada » Smyk Kielce Korona na podium Fotelikiady

Smyk Kielce Korona na podium Fotelikiady

34

Milena Pindral i Magdalena Pietrzyk z wywalczonym dyplomem za III miejsce dla najlepszego sklepu

Przedstawicielki sklepu Smyk Kielce Korona bardzo opierały się przed wystartowaniem w naszym konkursie. Na szczęście Milena i Magdalena uległy namowom ekipy fotelik.info i dzięki temu pierwszy raz stanęły na naszym podium!

Izabela Koczyk: Drużyna kobiet na podium Fotelikiady, brawo! Jak się to udało?
Milena Pindral i Magdalena Pietrzyk: Same byłyśmy pozytywnie zaskoczone. Gratulacjom nie było końca. Szczęście i poczucie spełnienia nie opuszczało nas przez kolejne dni.
Jak to się udało? – wiedza, trening, wiara we własne możliwości i uśmiech 🙂
I.K.: Czy czujecie, że możecie jeszcze zwiększyć swoją wiedzę i w przyszłym roku powalczyć o nagrody indywidualne?
M.P. i M.P.: Uzyskując trzeci wynik w grupie okazało się, że drzemie w nas duży potencjał. Większy niż się spodziewałyśmy. Systematyczna praca w sklepie w dziale wózków i fotelików oraz udział w szkoleniach branżowych na pewno w tym roku pozwoli nam na poszerzenie wiedzy w tym zakresie, dzięki czemu wynik za rok może być lepszy.
I.K.: A czy w codziennej pracy wykorzystujecie tę wiedzę o fotelikach podczas rozmów z klientami? Czy jednak jest jakaś bariera?
M.P. i M.P.: Wiedza zdobyta przy okazji eventów, szkoleń czy profesjonalna obsługa klientów w sklepie pozwala szerzej spojrzeć na rynek fotelików samochodowych. Z naszym doświadczeniem nie ma już takiej bariery.
I.K.: Czy poleciłybyście udział w Fotelikiadzie innym kobietom? W tym konkursie jest przewaga osób płci męskiej, jednak, jak widać w Waszej drużynie oraz na podium sprzedawców indywidualnych, kobiety też mają szanse. Czyli jednak siła fizyczna nie ma takiego znaczenia?
M.P. i M.P.: Jak najbardziej. Jeśli spojrzymy na to jak wiele kobiet przewozi równie często jak mężczyźni swoje dzieci samochodami- jest to świetne przygotowanie i test. Czy robię to prawidłowo? W przypadku montażu fotela siła jest drugorzędna. Odpowiednia kolejność czynności przy zapięciu fotela pozwala na prawidłowe zamocowanie go bez użycia dużej siły.
I.K.: Co staraliśmy się unaocznić podczas naszych pokazów na Targach Kielce w tym roku. Widzimy się za rok na stacjach zadaniowych?
M.P. i M.P.: Z pewnością będziemy. Jako „fanki” fotelik.info nie możemy tego opuścić.
Uścisk dłoni szefa- bezcenny 🙂

I.K.: Co świetnie przedstawia poniższe zdjęcie. Do zobaczenia!

39

Uścisk dłoni jednej z laureatek Fotelikiady i jej pomysłodawcy, Pawła Kurpiewskiego

Możliwość komentowania jest wyłączona.