Fotelikiada 2015 » fotelikiada » Krzysztof Harlak Wicemistrzem Polski w Fotelikiadzie 2016

Krzysztof Harlak Wicemistrzem Polski w Fotelikiadzie 2016

404

Krzysztof Harlak z firmy Logis z dyplomem za II miejsce dla najlepszego przedstawiciela handlowego w Polsce

Krzysztof Harlak, przedstawiciel handlowy firmy Logis jest ubiegłorocznym mistrzem w swojej kategorii, natomiast w tym roku uplasował się na drugą pozycję w konkursie Fotelikiada 2016.

Izabela Koczyk: Panie Krzysztofie, jakie to uczucie, gdy trzeba oddać tytuł Mistrza Polski komuś innemu?

Krzysztof Harlak: Nikt nie lubi przegrywać ale najważniejsze, że udało się utrzymać miejsce na pudle 🙂 Dlatego biorę się ostro do pracy i mogę zapewnić, że w przyszłym roku tanio skóry nie sprzedam!

I.K.: Oj to bardzo odważna zapowiedź! Nie mogę się więc doczekać przyszłorocznych zmagań. A czy przez ten rok, który minął, zauważył Pan potrzebę dokształcania się w dziedzinie fotelików? Może pojawiło się coś nowego?

K.H.: Myślę że przez cały rok trzeba się dokształcać i uzyskaną do tej pory wiedzę powtarzać. Na rynku oczywiście pojawiło się wiele nowych modeli, więc aby być na topie trzeba wszystkie nowe fotele poznać od każdej strony.

I.K.: Czy w tegorocznych zadaniach konkursowych było coś, co szczególnie Pana zaskoczyło?

K.H.: Tak. Pewne tematy mnie zaskoczyły ale które to zachowam dla siebie. 😉 Wiem w jakich obszarach muszę się jeszcze poprawić aby odzyskać tytuł w przyszłym roku.

I.K.: To dość ciekawe zjawisko, że przedstawiciel handlowy tak dobrze zna foteliki różnych producentów. Czy pomaga to Panu w czymś?

K.H.: Zanim zostałem przedstawicielem handlowym wiele lat spędziłem jako sprzedawca na sklepie, więc temat fotelików konkurencji nie jest mi obcy. Ale odkąd jestem przedstawicielem jest znacznie trudniej śledzić nowości ze względu na charakter pracy i ciągły brak czasu. Na pewno w poszerzaniu wiedzy pomagają  różnego rodzaju targi na których spotykamy się z ludźmi z branży i wymieniamy informacjami.

I.K.: Na przykład takie jak Targi Kielce 😉 Czy widzimy się za rok w kolejnej edycji konkursu?

K.H.: Na 100% tak. W przyszłym roku i myślę, że w kolejnych latach również. Mam w końcu coś do udowodnienia!
I.K.: Trzymamy zatem kciuki. Chce Pan jeszcze coś od siebie dodać?

K.H.: Słowo podsumowania: fajnie, że coś takiego jest organizowane, że jest zdrowa rywalizacja. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych edycjach moje koleżanki i kolegów z branży. Pozdrowienia dla Igora i Marty. W przyszłym roku damy czadu i opanujemy pudło.

I.K.: Piękny apel, zatem do zobaczenia za rok!

373

Taka radość z wygranej!

Możliwość komentowania jest wyłączona.