Fotelikiada 2015 » fotelikiada » Jakub Gęga mistrzem Polski wśród przedstawicieli handlowych!

Jakub Gęga mistrzem Polski wśród przedstawicieli handlowych!

396

Jakub Gęga przy odbiorze nagrody za swoje zwycięstwo

Izabela Koczyk: Rozmawiam dziś z Mistrzem Polski w montowaniu fotelików wśród przedstawicieli handlowych. Gratulacje! Jeszcze rok temu  Jak to jest tak gwałtownie przejść do innej kategorii startowej? Czy ten start różnił się czymś od tych z poprzednich lat?

Jakub Gęga: Zmiana kategorii startowej może nie była jakąś ogromną zmianą, jednak tegoroczna Fotelikiada była nieco odmienna od edycji z lat poprzednich ze względu na zmiany w niektórych konkurencjach.

I.K.: Czy łatwo było wygrać?

J.G.: Mając tak silną konkurencję, ciężko jest mówić o łatwej wygranej. Nie ukrywam jednak, że miałem pewną przewagę nad rywalami, bo jeszcze niedawno miałem możliwość namacalnego kontaktu z praktycznie wszystkimi fotelikami, jakie pojawiły się na Fotelikiadzie. Sama wiedza teoretyczna, nie poparta praktyką raczej nie przyniesie pożądanych efektów.

I.K.: Co by Pan poradził innym, którzy też chcieliby osiągnąć takie wynik jak Pan? Co powinni robić, żeby tak dobrze radzić sobie z fotelikami?

J.G.: Przede wszystkim trzeba być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata fotelików, zarówno tymi dotyczącymi samych fotelików, jak i regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem dzieci w samochodzie. Jak już wcześniej wspomniałem, uważam, że fizyczne przymiarki fotelików w samochodach są bezcenne. Sam zaczynam odczuwać braki wiedzy przez brak możliwości codziennych montaży w samochodzie.

I.K.: Czyli trening czyni mistrza. Czy wiedza zdobyta przez pana jako sprzedawcę, przydaje się obecnie w Pana pracy?

J.G.: Może nie na co dzień, jednak w trakcie spotkań z obecnymi klientami mam możliwość podzielenia się z nimi pewnymi informacjami, jak i własnym doświadczeniem zdobytym jako sprzedawca.

I.K.: Czy na tegorocznej Fotelikiadzie zdarzyło się coś, czegoś Pan się nie spodziewał?

J.G.: Na Fotelikiadzie nie można się niczego spodziewać. Pomysłowość osób przygotowujących błędy jest powalająca. 🙂 Jednak uważam, że „połowiczny” Ultimax był hitem.

I.K.: Dziękujemy za obecność i serdecznie gratulujemy wygranej!

 

32

Jakub Gęga jako Mistrz wśród przedstawicieli handlowych

Możliwość komentowania jest wyłączona.