Najlepsza drużyna

W Mistrzostwach Polski „Fotelikiada 2015” sklep reprezentowany jest przez 2-osobową drużynę w składzie: sprzedawca + sprzedawca lub sprzedawca + właściciel/kierownik sklepu.

Termin startu: 25 – 26 lutego 2015 r.  (dokładny dzień i godzina do wyboru i ustalenia na stoisku fotelik.info B-70, w czasie trwania targów KIDS' TIME)

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników:  do 15 marca 2016 r.

Uwaga: na stoisko fotelik.info należy przyjść z kierownikiem sklepu

Opis zasad dla kategorii „Najlepsza drużyna”:

Sprzedawca startujący w konkursie indywidualnym może nie tylko wygrać nagrodę nie tylko dla siebie, ale również przyczynić się do zdobycia nagrody dla sklepu, który reprezentuje. Wystarczy, że poza sprzedawcą do konkursu zgłosi się jeszcze drugi sprzedawca lub właściciel czy kierownik danego sklepu.

Właściciel lub kierownik sklepu startuje w takich samych konkurencjach i na takich samych zasadach, jak sprzedawca w konkursie indywidualnym. Jednak jego udział może być wyłącznie udziałem w konkursie drużynowym. Dlatego też nagroda, o jaką walczy właściciel/kierownik sklepu, jest nagrodą dla sklepu, a nie nagrodą indywidualną.

Jeśli w konkursie drużynowym startuje 2 sprzedawców, obydwaj walczą zarówno o nagrody indywidualne jak i o nagrodę dla sklepu.

Punkty uzyskane osobno przez obu startujących  są sumowane i stanowią wynik uzyskany drużynowo.

Jeśli w konkursach indywidualnych startuje więcej niż jeden sprzedawca z danego sklepu, w wyniku drużynowym uwzględnia się wynik tylko jednego z nich – wskazanego przed rozpoczęciem konkursu przez kierownika/właściciela sklepu.

Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma tytuł „Najlepszy sklep z fotelikami” oraz cenną nagrodę dla swojego sklepu.

Zadania są takie same jak w przypadku konkursu indywidualnego, zobacz: Najlepszy sprzedawca, Najlepszy przedstawiciel handlowy

Zadania i foteliki, których możesz się spodziewać